LOGO START 3 YENİ ARAYÜZ VE E-FATURA E-ARŞİV KULLANIM ÖZELLİĞİ

Mikro işletmelerin ihtiyaçları ve beklentilerine göre özel olarak geliştirilen ve binlerce kullanıcı tarafından kullanılan Logo Start; stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri bilgilerinin tek noktadan yönetimini sağlayarak iş yükünü hafifletiyor ve kârlılığı artırıyor.

Logo Start 3 yeni adı ve yeni arayüzüyle artık daha konforlu.

logo-start-3

Logo Start 3 çözümünün yeni arayüzünde arka plan renkleri, sayfa kontrastı, ikon renkleri ve boyutları yeniden düzenlenerek görsel açıdan daha estetik ve okunması daha kolay bir tasarıma geçildi. Arka plan istendiği anda kolayca değiştirilebilirken, yazı rengi de seçilen plana göre otomatik olarak değişebilmekte ve böylece her zeminde en uygun görsel konfor sunulmaktadır.

Çok sayıda pencere arasında sürekli geçiş yapmak zorunda kalan kullanıcılar açısından en büyük ihtiyaç, doğru pencereyi hızla fark ederek doğru sayfayı açabilmekti. İşte bu nedenle, Logo Start 3 çözümünün yeni arayüzünde, açık pencerelerin tamamı ekranın alt kısmında, kolayca takip edilebilecek ikonlarla sunuluyor.

Logo Start 3’ün sunduğu kolaylıklara e-Devlet Çözümlerinin konforunu da eklemek isteyen işletmeler, bu çözümleri eLogo güvencesiyle ek hizmet olarak alabiliyor. e-Fatura ve e-Arşiv Fatura çözümleri LogoStart3 ile entegre çalışıyor. Böylece e-Devlet Çözümlerine kolayca ve kısa sürede geçiş yapılabiliyor.

İşletmeniz büyüdüğünde siz de daha kapsamlı bir ürüne geçmek isterseniz, tüm verilerinizi Logo Start 3’ten yeni sisteminize kolayca, herhangi bir kayıp yaşanmadan aktarılabilirsiniz.

Logo Çözüm Ortaklarının işletmelere ve sektörlere özel olarak geliştirdiği ve Logo Start 3 veritabanı kullanım lisansı ile entegre çalışan bazı hızlı ve ekonomik uygulamalar Logo Start 3 ile birlikte kolayca kullanılabiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir