LOGO İŞ BAŞI NEDİR? KULLANICILARINA NASIL BİR DENEYİM SUNMAKTADIR.

Ön muhasebenizi ister webden, ister cepten yönetin

Logo, mikro işletmeler için bulut tabanlı ön muhasebe çözümü Logo İşbaşı’nı geliştirdi. iOS ve Android mobil platformlarda kullanım için de Google Play ve AppStore mağazalarından Logo İşbaşı uygulamasının indirilmesi yeterli oluyor. Bu sayede Logo İşbaşı, internet erişimi olan her yerde, her an kullanıma hazır hale geliyor.

Serbest çalışanlar, küçük girişimciler, teknik destek danışmanları, esnaflar hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun, muhasebe hizmetini dışarıdan alıyorsanız, bulut tabanlı Logo İşbaşı ürününden yararlanabilirsiniz. Fatura, Sipariş, Gelir-Gider Takibi, Stok, Çek Girişi, Cari Hesap işlemleri, Kasa-Banka işlemleri, e-Fatura ve e-Arşiv Fatura özellikleri bulunan Logo İşbaşı, internet erişimi olan her yerden bilgisayar, tablet ya da akıllı cep telefonu ile işlem yapabilmenizi sağlayarak zaman, işgücü ve maliyet tasarrufu sunuyor.

Fatura şablonları sayesinde, size özel faturalar sürükle-bırak yöntemiyle kolayca tasarlanabiliyor. Bulut teknolojisi kullanılarak, faturalar ister ofiste, ister müşterinin yanında saniyeler içinde oluşturulup e-posta, WhatsApp gibi uygulamalar üzerinden gönderilebiliyor. e-Fatura kullanıcıları da isterlerse e-faturaları müşterilerine anında teslim edebiliyor.

Logo İşbaşı, Türkiye’de bir ilke daha imza atıyor: Sesli Komut özelliği sayesinde fatura bilgileri sözlü olarak sisteme iletilebiliyor. Böylece sadece birkaç kelimeyle her ortamda kolayca fatura hazırlanabiliyor ve e-Fatura olarak ya da yazıcıdan çıkarılarak müşterilere gönderilebiliyor.

Logo İşbaşı, raporlamayı da kolaylaştırıyor. Satış performansı, alışlar, giderler, tahmini KDV tahakkuk tutarı gibi raporlar, istenen tarih aralığı ve belge türüne göre hızla özetlenebiliyor.

Serbest meslek erbaplarının makbuz ihtiyaçları da Logo İşbaşı ile karşılıyor. Serbest meslek makbuzu kesen işletmeler de tıpkı fatura kesenler gibi, makbuzlarını şablonlarla kolayca tasarlıyor ve istediği zaman yazdırabiliyor veya online gönderebiliyor.

İşletmeniz için dijital dönüşümün ilk adımı olan e-Fatura ve e-Arşiv Fatura çözümlerini de ek hizmet olarak sunuyor.
Logo İşbaşı, donanım ve bakım maliyetleri gerektirmeyen bulut tabanlı yapısıyla da tasarruf etmenizi sağlıyor.

Logo İşbaşı aboneliği için ilk adım, sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmek.  Logo İşbaşı bulut tabanlı bir çözüm olduğu için herhangi bir donanıma gerek olmuyor, tüm işlemler mevcut bilgisayar ya da mobil cihazlar üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir