LOGO E-MUTBAKAT İLE HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN

Mutabakat yapmak firmanız için önemli ama hem çok zaman alan hem de takibi zor bir iştir. Logo e-Mutabakat ile artık mutabakat süreçlerini çok daha rahat ve hızlı bir şekilde yönetebilmeniz mümkün.

Çalıştığınız firmalarla yaptığınız BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatlarınızda el emeği ile posta, telefon ya da faks göndermek yerine e-mutabakat sistemi üzerinden e-mail, SMS ya da faks gönderimlerini kolay bir şekilde yapıp bu zahmetten kurtulabilir, daha da önemlisi cevapların önemli oranda elektronik olarak sizin adınıza sistem tarafından toplanmasını sağlayabilirsiniz.

E-Mutabakat kullanmaya başladığımızda kullandığınız Logo programınızdan verileri tek bir tuşla alıp yine tek bir tuşla gönderebilirsiniz. Mutabakatlarınız müşteri ve tedarikçilerinize e-mail olarak gönderiliyor, kolaylıkla cevaplanabiliyor.

logo-e-mutabakat

Yukarıda bir örneği görülen mail üzerinden gelen yanıtları sistemde takip edebilir, gönderilen tüm mutabakatlarla ilgili rapor alabilirsiniz. Böylelikle kaç firmadan yanıt geldi/gelmedi, kaç firmayla mutabıkız/mutabık değiliz bilgilerine istediğiniz anda ulaşabilirsiniz. Yanıtlanmayan mailler eğer isterseniz sizin belirleyeceğiniz aralıklarla tekrar tekrar gönderilebilir.

Mutabık olmadığınız durumda ekstre karşılaştırma özelliği ile çok kısa sürede mutabakat farklarını tespit edebilirsiniz.

Gönderilerinizi KEP sistemi üzerinden yaparak giden mutabakat mektuplarının ve gelen cevapların resmi olmasını da sağlayabilirsiniz.

Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, Logo e-Mutabakat ile sisteminizle de uyumlu olarak çalışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir