E-FATURA TASLAK TEBLİĞ YAYINLANDI

E-Fatura iş dünyamızın her alanında giderek daha fazla kullanılıyor. Her çıkan tebliğ ile beraber e-faturaya geçmesi zorunlu olan işletme sayısı artıyor. Görünen o ki yavaş yavaş en küçük işletmelere kadar e-fatura zorunlu hale gelecek ve her alanda yaygınlaşacak.

Tebliğ kesinleştiğinde 1.1.2020 tarihine kadar geçmiş yıllardaki cirosu 5 milyon TL’yi aşan tüm mükellefler artık E-Fatura uygulamasına geçmek zorunda kalacak. Bununla beraber E-Defter uygulaması da zorunluluk haline geliyor.

Bu gelişmeyle beraber önceki tebliğde 10 milyon TL olan geçiş zorunluluğu 5 milyon TL’ye düşmüş olacak. Bu düşüş ile beraber zorunlu geçişler harici zorunlu olmadan gönüllü yapılan geçişler de artmaya başladı. İş en son dakikaya gelip yumurta kapıya dayanmadan değişiklik yapmak istemeyenlerle, sistemi ve düzeni oturtmak için erken geçiş yapanlarla beraber sistem daha yaygın ve çok fazla mükellefçe kullanılabilir oldu. Logo E-Devlet ürünlerini kullanan kullanıcıların henüz geçmemiş olan kullanıcılara referans olmaları da gönüllü geçişleri arttırmaktadır.

Zorunlu geçişlerde en büyük sıkıntı zaman sıkıntısı oluyor. Çünkü yılsonuna kadar tüm hesapları sisteme aktarmak ve düzenli geçişi sağlamak kolay değil. Bu geçişi kolay sağlayabilmek için Logo sistemleri en doğru tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. Logo E-Fatura, Logo E-Arşiv, Logo E-Defter ve Logo E-İrsaliye yani kısaca Logo E-Devlet çözümleri tüm kullanıcılar için doğru çözümleri sunmak için hazırlanmış son derece gelişmiş ve aynı zamanda da kullanımı kolay modüller olarak karşımıza çıkmaktadır.

Logo E-Devlet çözümleri gayet sorunsuz ve kullanışlı bir sistemdir. Ancak her sistem için olduğu gibi yer yer desteğe ihtiyaç olabilmektedir. Ayrıca GİB tarafından talep edilen özellikler en kısa zamanda yazılıma entegre edilerek, versiyon olarak yayınlanmaktadır. Bu sebeple kullandığınız Logo Programının da güncel olması gerekmektedir. Böyle durumlarda doğru çözüm ortağı ile çalışmak ve işinde uzman bir ekipten destek almak önem kazanmaktadır. İleride can sıkıcı sorunlar yaşamamak ve en doğru desteği alarak sorunsuz bir sistem kurulumu, kullanımı ve uygulaması için bizimle ile çalışabilir ve üst düzey hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Peracom ile alacağınız destek hızlı, şeffaf ve mümkün olan en üst düzeyde olacaktır. Teknik ve zorunlu konular hariç size sürpriz faturalar çıkmayacak, ürününüzü rahat rahat kullanım keyfi yaşayabileceksiniz.

Peracom ile hemen iletişime geçerek siz de Logo E-Devlet çözümleriyle tanışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir